Tabela Rozmiarów Brubeck

Brubeck tabela rozmiarów - jak odpowiednio dopasować rozmiar odzieży termoaktywnej?

Bielizna termoaktywna przez wzgląd na swoją budowę i jakość użytych materiałów daje wiele korzyści z jej użytkowania. Pozwala zachować odpowiednią temperaturę ciała, zapobiega wychłodzeniu ciała oraz jego przegrzaniu, oraz umożliwia sprawne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, wpływając tym samym na komfort funkcjonowania. Aby jednak bielizna ta mogła spełniać swoje funkcje konieczny jest dobór właściwego rozmiaru. Oczywiście przez wzgląd na elastyczność i konstrukcje bielizna ta jest w stanie dobrze dopasować się do ciała, jednak dobrze jest zadbać o właściwe zmierzenie ciała i porównanie go z dostępną poniżej rozmiarówką Brubeck, która da możliwość doboru najlepszego rozmiaru.

Rozmiarówka Brubeck - jak mierzyć?

W celu dobrania właściwego rozmiaru należy zmierzyć swój wzrost, obwód klatki piersiowej, obwód pasa oraz obwód bioder. Jak mierzyć poszczególne partie ciała?

  • Wzrost mierzymy najlepiej przy ścianie, w pozycji wyprostowanej;
  • obwód klatki piersiowej mierzymy poprzez owinięcie klatki w najszerszym miejscu centymetrem krawieckim, najlepiej 1 cm poniżej linii sutków;
  • obwód pasa należy mierzyć poprzez owinięcie się miarką krawiecką w miejscu na wysokości pępka (najwęższe miejsce w talii);
  • obwód bioder warto zmierzyć poprzez przyłożenie miary krawieckiej w najszerszym miejscu bioder, chodzi tu o miejsce znajdujące się w połowie pośladków.


Uzyskane wartości należy porównywać z tymi znajdującymi się w tabeli rozmiarów Brubeck i wybrać odpowiedni rozmiar dla siebie.

Tabela rozmiarów

Szybki kontakt
Zadzwoń: 146008758
Napisz: biuro@termoodziez.pl
NEWSLETTER

Zapisz się aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.